Instruktor: Stowarzyszenie SFART
Spotkania: Wracaaaaaaaaaaaamy!!!
Serdecznie zapraszamy w każdy drugi wtorek miesiąca na nasze seanse filmowe.
Najbliższy sens:

FILM NIESPODZIANKA
14 listopada 2023 (wtorek)
godz. 18.00

Podczas dwudniowej przepustki w ręce Rahima trafia torba z kosztownościami – mężczyzna staje przed dylematem, czy przywłaszczyć zgubę, spłacić wierzyciela i zapewnić sobie wolność, czy też postąpić zgodnie ze swoim sumieniem i odnaleźć właściciela.

Wstęp wolny

Klub Filmowy WISŁA rozpoczął swoją działalność 30 sierpnia 2022 roku, emitując film "Aida". Potem, 27 września, doszło do emisji "Poznajmy się jeszcze raz", 25 października na ekranie pojawili się "Winni" . Na sam koniec - 8 listopada - wybrzmiała polska produkcja - "Sonata".
Celowo piszemy, że na koniec, bo Klub Filmowy WISŁA powstał w ramach inicjatywy lokalnej „Generalnie Lokalnie - odkrywanie i rozwijanie potencjału i kapitału kulturowego wśród mieszkańców gminy Strumień” dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. I właśnie filmem "Sonata" zakończyliśmy realizację tego kilkumiesięcznego projektu. Wszystkim seansom filmowym towarzyszył komentarz i fachowe przewodnictwo filmoznawcy Łukasza Tury, co bez wątpienia sprawiło, że spotkania były dużo ciekawsze.

Projekt się zakończył, ale od stycznia 2023 roku planujemy raz w miesiącu ponownie spotykać się w sali widowiskowej naszego emgoku i oglądać świetne kino, a potem dzielić się wrażeniami. Szukajcie nas na plakatach i w Internecie. Klub posiada własny logotyp i system identyfikacji wizualnej, więc łatwo nas rozpoznać.
Strona internetowa: https://www.facebook.com/stowarzyszeniesfart

P1003102winni KF Wisla 1000_393_poznajmy KF Wisla 1000_393_Aida KF Wisla 1000_393_sonata KF Wisla 1000_393_