1-4

Robotyka LEGO

Instruktor: Tomasz Donocik
Spotkania: Miejsce: kawiarnia emgok-u, Terminy zajęć I grupy: czwartki godz. 15.00-16.30, Terminy zajęć II grupy: czwartki godz. 16.30-18.00, ,

3 plastyka

Dziecięca Grupa Plastyczna „Malusie”

Instruktor: Anna Melek
Spotkania: Miejsce: kawiarnia emgok-u, Termin zajęć: poniedziałki godz. 16.00-17.00, , Opłaty:, - I semestr (październik-grudzień) - 60,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, Pierwsze zajęcia: poniedziałek 1 października 2018, , Podczas zajęć najmłodsi uczestnicy w wieku 6-10 lat, przy użyciu różnorodnych technik plastycznych dostosowanych do swoich możliwości, doskonalą sprawność manualną. A wszystko w niezwykle radosnej i luźnej atmosferze., , Aktualizacja: 28.08.2018

DSC_6927

Grupa Plastyczna „Paleta”

Instruktor: Anna Melek
Spotkania: Miejsce: hol emgok-u, Terminy zajęć: poniedziałki godz. 17.00-18.30, , Opłaty:, - I semestr (październik-grudzień) - 60,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, , Zapisy od 4 września 2018, Pierwsze zajęcia: poniedziałek 1 października 2018, , Grupa Plastyczna Paleta to uczestnicy w wieku od 6. do 11. roku życia., , Aktualizacja: 9.08.2018

oko2

Grupa Plastyczno-Teatralna OKO

Instruktor: Krystyna Nikiel
Spotkania: Miejsce: kawiarnia emgok-u, Czas: każdy piątek godz. 17.30-19.30, Koszt: opłata miesięczna 50 zł, Zapisy na nowy sezon od 4 września 2018, Pierwsze zajęcia: piątek 5 października, , Zajęcia tej grupy, to autorskie warsztaty od rysunku poprzez malarstwo, projektowanie po działania teatralne.

inline (4

Rytmika

Instruktor: Barbara Goraus
Spotkania: Miejsce: sala taneczna emgok-u, , Terminy zajęć: , poniedziałki, godz. 16.30-17.15 (3-4 lata), godz. 17.15-18.00 (5-6 lat), , Opłaty:, - I semestr (październik-grudzień) - 60,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, , Zapisy od 4 września 2018, Pierwsze zajęcia: poniedziałek 1 października 2018, , Spotkania muzyczno-ruchowe z wykwalifikowanym instruktorem dl dzieci w wieku 3-4 i 5-6 lat. Uczestnicy zajęć śpiewają piosenki z repertuaru dziecięcego, uczą się grać na prostych instrumentach perkusyjnych, tańczą i dobrze się przy tym bawią. Dzieci wyruszają w świat bajek, przemierzają różne krainy, a wszystko to w towarzystwie dobrej muzyki., , Aktualizacja: 9.08.2018, , Foto: www.muzycznagaleria.com, https://www.facebook.com/MuzycznaGaleriaEdukacja

218 SW 2018 2

Taniec nowoczesny – grupy młodsze

Instruktor: Karolina Głowińska
Spotkania: Miejsce: sala taneczna emgok-u, Terminy zajęć I grupy młodszej: środy godz. 14.20-15.10, Terminy zajęć II grupy młodszej: środy godz. 15.10-16.00, Pierwsze zajęcia 3 października, , Opłaty:, - I semestr (październik-grudzień) - 60,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, Zapisy na nowy sezon od 4 września 2018, , Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 5-6 lat zainteresowanych tańcem z nowoczesnymi układami i dynamiczną muzyką. , Zajęcia w stylach: jazz, taniec współczesny, elementy techniki tańca klasycznego. , , Aktualizacja: 9.08.2018, ,

255 SW 2018 2

Taniec nowoczesny – grupa ENTER

Instruktor: Karolina Głowińska
Spotkania: Miejsce: sala taneczna emgok-u, Terminy zajęć: , środy godz. 16.00-17.00, piątki godz. 17.00-18.00, Pierwsze zajęcia 3 października, , Opłata miesięczna: 40 zł, , Zapisy od 4 września 2018, , Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 7-9 lat zainteresowanych tańcem z nowoczesnymi układami i dynamiczną muzyką. , Zajęcia w stylach: jazz, taniec współczesny, elementy techniki tańca klasycznego. , , Aktualizacja: 9.08.2018

297 SW 2018 2

Taniec nowoczesny – grupa DELETE

Instruktor: Karolina Głowińska
Spotkania: Miejsce: sala taneczna emgok-u, Terminy zajęć: , środy godz. 17.00-18.00, piątki godz. 18.00-19.00, Opłata miesięczna: 40 zł, Zapisy od 4 września 2018, , Pierwsze spotkanie uczestników z ubiegłego roku: piątek 7 września godz. 18.00, Prosimy o wpłatę za wrzesień 2018 w wysokości 40 zł do 31 sierpnia., , Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 10-11 lat zainteresowanych tańcem z nowoczesnymi układami i dynamiczną muzyką. , Zajęcia w stylach: jazz, taniec współczesny, elementy techniki tańca klasycznego., , Aktualizacja: 9.08.2018

31081358_1648751008511939_6419515530876551168_o

Formacja street dance’u ESCAPE

Instruktor: Karolina Głowińska
Spotkania: Miejsce: sala taneczna emgok-u, Terminy zajęć: , środy godz. 18.00-20.00, , piątki godz. 19.00-20.00, Opłata miesięczna: 60 zł, , Pierwsze spotkanie uczestników z ubiegłego roku: piątek 7 września godz. 19.00, Prosimy o wpłatę za wrzesień 2018 w wysokości 60 zł do 31 sierpnia., , , Zajęcia taneczne dla młodzieży od 12. roku życia interesującej się najnowszymi trendami w świecie tańca. Spotkania przeprowadzane pod kątem udziału w pokazach oraz zawodach tanecznych., , Aktualizacja: 9.08.2018

DSC06780nor

Gimnastyka Korekcyjna

Instruktor: Pracownik firmy "Fizjos"
Spotkania: Miejsce zajęć: sala taneczna emgok-u, Terminy zajęć: wtorki godz. 17.30, czwartki godz. 17.00, , Zajęcia poprowadzi Fizjos Wyrobek Michalina – www.fizjos.pl, Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 880 796 626 , Pierwsze spotkanie 4 września 2018, , Aktualizacja: 28.08.2018

JU-JITSU – grupa młodsza

JU-JITSU – grupa młodsza

Instruktor: Ryszard Bochm
Spotkania: Miejsce: sala widowiskowa emgok-u, Terminy spotkań: czwartki godz. 18.00-19.00, , Opłaty i szczegółowe informacje pod nr. tel. 517 529 080, Zapisy przed każdym treningiem. , Pierwszy trening we wtorek 6 września 2018, , Aktualizacja: 28.08.2018

4

JU-JITSU, MUAY-THAI, KICK-BOXING

Instruktor: Ryszard Bochm
Spotkania: Miejsce: sala widowiskowa emgok-u, Terminy spotkań: czwartki godz. 19.00-20.30, , Opłaty i szczegółowe informacje pod nr. tel. 517 529 080, Zapisy przed każdym treningiem. , Pierwszy trening we wtorek 6 września 2018, , Aktualizacja: 28.08.2018

CzesławM (88)

Sekcja instrumentalna

Instruktor: Stanisław Pogoda
Spotkania: Sekcja instrumentalna: keyboard, fortepian, akordeon, gitara, wtorki, godz. 13.00-20.00, środy, godz. 13.00-20.00, soboty, godz. 7.00-14.00, sala wspólna emgok-u, , Szczegółowe informacje pod nr. telefonu 505 145 359

logo c41`

Grupa Fotograficzna „C-41″

Instruktor: Mariusz Gruszka
Spotkania: Miejsce: sala fotograficzna emgok-u, Terminy zajęć: , poniedziałki godz. 16.30 (grupa początkująca) , poniedziałki godz. 18.00 (grupa zaawansowana) , , Opłaty dla grupy utworzonej we wrześniu 2018 roku:, - I semestr (październik-grudzień) - 60,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, Pierwsze spotkanie nowej grupy: poniedziałek 1 października 2018 godz. 16.30, , Opłaty dla grup uczęszczających na zajęcia w ubiegłym roku:, - I semestr (wrzesień-grudzień) - 80,00 zł, - II semestr (styczeń-marzec) - 60,00 zł, - III semestr (kwiecień-czerwiec) - 60,00 zł, Pierwsze spotkanie uczestników z ubiegłego roku: poniedziałek 3 września 2018 godz. 16.30, Prosimy o wpłatę za I semestr w wysokości 80 zł do 31 sierpnia 2018, , , Instruktor przekazuje młodym fotografom teoretyczną, ale w większości praktyczną wiedzę na temat tworzenia profesjonalnej fotografii. Skład regularnie spotykających się osób w grupie ulega zmianom, lecz kontakt pomiędzy członkami grupy nie zanika. Ta relacja jest czymś czego sami członkowie nie potrafią określić, czymś, co pozwala utrzymywać stałe kontakty., , Aktualizacja: 9.08.2018

zumba logo

Zumba dla dorosłych

Instruktor: Karolina Gryciuk
Spotkania: wtorki, godz. 19.00 - 20.00, sala widowiskowa emgok-u, , Szczegółowe informacje pod nr. telefonu 502 480 203

1 (2)

Stowarzyszenie SFArt

Instruktor: Klaudia Zniszczoł
Spotkania: Ilość zajęć i koszt: według ustaleń w grupie, nieodpłatne, , Grupa propaguje kulturę na terenie gminy Strumień. Podejmuje i wspiera działania dla sztuki, edukacji i kultury, stara się organizować czas wolny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. , Ważnym celem stowarzyszenia jest promowanie twórców i artystów z gminy Strumień i nie tylko., , Foto ikona wpisu: Mariusz Gruszka

8 lat w Tybecie

8 lat w Tybecie

Instruktor: Dominik Witoszek, Grzegorz Korzeniewski, Krzysztof Puda, Dawid Kubeczek, Wojciech Mazur
Spotkania: Spotkania wg indywidualnych ustaleń, Mała sala prób

MUMIO

MUMIO

Instruktor: Jarosław Januszewicz, Jacek Borusiński, Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński, Tomasz Drozdek