Monografia Strumienia

Wiadomości

Nie lada gratka dla mieszkańców naszej gminy i osób zainteresowanych historią Strumienia. Właśnie powstaje obszerna monografia miasta Strumień! Blisko 600 stron opisujących dzieje naszego miasta w latach 1918-1945, liczne zestawienia i tabele, wiele fotografii, dużo ciekawych wątków dotyczących Strumienia!Ilość egzemplarzy będzie niestety ograniczona. Wszelkich informacji dotyczących zakupu monografii udzielamy w biurze Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (MGOK) przy ulicy Młyńskiej 14.

Prace nad monografią Strumienia są już na ukończeniu. Jesteśmy na ostatniej prostej przed dostarczeniem do Państwa świeżo wydrukowanych, bogato wydanych egzemplarzy książki autorstwa Wojciecha Kiełkowskiego. Już wkrótce podzielimy się informacją o spotkaniu promocyjnym z autorem, które niestety nie będzie mogło się odbyć 9-go grudnia tak jak wcześniej planowaliśmy. Będzie ono przełożone na inny termin, który niedługo ogłosimy.

monografia plakat a3 druk jpg droga1111